FIRSAT ÜRÜNLERİ

Bebek Çikolatası


Bebek çikolatası sektöründe yılların verdiği tecrübe ve kalite ile müşterilerini memnun eden Bebekcikolatasi.com.tr, karton kutuda, metal kutulu ve standlı bebek çikolatalarını sizlere sunuyor. Uygun fiyat ve yüksek kalite anlayışıyla yıllardan beri kalitesini arttıran Bebekcikolatasi.com.tr'nin sunduğu avantajlardan ve kalitesinden yararlanın. Kız bebek çikolataları ve erkek bebek çikolataları olmak üzere karton kutuda, metal kutulu ve standlı çikolata modellerine hemen göz atın...


Her Etkinlikte Bebek Çikolatası


Dünyaya yeni gelmiş, bebekler için hazırlanan bebek çikolatası envai çeşitlere ulaşabilmektedir. Çikolataların kaliteli ve sağlıklı olmasına özen gösterilmelidir. Bebek çikolatası internet üzerinden ya da, çikolata mağazalarından alınabilir ve kişileştirme özelliği bulunmaktadır. Bunların yanında bazı kahve dükkanları da bu ürünleri bünyesinde bulundurmakta, ve müşterilerin hizmetine sunmaktadır. Kişiler evlerinde kendileri de üretebilmektedir. Fakat bu işlem çok zahmetli ve maliyeti pahalı olmaktadır.Bebek çikolatası sadece bebeğin ilk doğduğu an hazırlanmıyor. Elbette bu çikolatalardan sipariş edenlerin çok büyük bir çoğunluğu bebeklerinin doğumu için ziyarete gelen konuklar için hazırlıyor ancak ilk bir sene içinde gerçekleşen diğer etkinliklerde de rahatlıkla kullanılabilir. Bu tip durumlarda bebek çikolatası üzerinde yazılan yazıların formatı da doğal olarak değişiyor.

Yeni doğanlarda genelde fotoğraf kullanımı olmuyor, çünkü zaten bebeğe ait çok fazla fotoğraf olmadığı için daha çok Hoşgeldin benzeri yazılar kullanılıyor. Bunun yanında bebeğin doğduğu gün de ambalajların üzerindeki yerini alıyor. Bebeğiniz biraz büyüdüğünde, dişi çıktığında, doğum günü olduğunda ya da diğer mevlit etkinliklerinde bol bol fotoğraf gönderebilirsiniz. Artık büyümeye başlayan bebeğiniz için daha rahat bir hazırlık yapma şansınız olacaktır. Çikolataların sayısını misafirlerinize göre siz belirleyebilirsiniz. Rengârenk kutusunda özel olarak size ulaşan çikolatalar aynı zamanda oldukça da lezzetlidir.


Erkek Bebek Çikolatası


Genellikle hediye olarak alınan bu çikolatalar erkek çocuklar için farklı kaplamalar ile kullanıcılara servis edilmektedir. Bebek çikolatası üzerine istenilen desen ve fotoğraf bastırılmaktadır. Erkek çocuklar için genellikle mavi renk kullanmaktadır. Fakat isteyenler daha farklı renk seçenekleri ile de kullanabilirler.


Kız Bebek Çikolatası


Kapalı kutu şeklinde gelen bu çikolatalar, kız çocuklara hediye götürecek kişiler daha ağırlıklı olarak pembe renkten yararlanmaktadır. Sadece renk seçenekleri olamayacağı gibi çikolatalarının üzerine bebeğin fotoğrafları eklenebilir. Kişisel hediye vermek isteyenler bebek çikolatası kaplarının üzerine isim, doğum tarihi, doğum yer gibi bilgileri ekleyebilir.

Bebek Çikolatası Fiyatları


Bebekcikolatasi.com.tr'den sipariş vereceğiniz ürünlerin çeşidine ve adedine göre fiyatta da değişiklik olmaktadır. Örneğin karton kutuda bebek çikolatası ürünlerimizin fiyatı 85,00 TL'yken, metal kutulu bebek çikolatası ürünlerimiz 115,00 TL'dir. Ayrıca standlı bebek çikolataları da 145,00 TL fiyata sahiptir. Sanal olarak alışveriş yapan kullanıcılar, kredi kartı ile ödeme yapabilirken, kapıda ödeme seçenekleri ile de alışveriş yapabilmektedir. Kapıda ödeme ile alışveriş yapan kullanıcılar daha farklı fiyatlara alabilmektedir. Bunların yanında kredi kartına taksit seçenekleri de mevcut bulunmaktadır. Daha yüksek sayıda alım yapıldığı zaman, birçok indirimli fiyatlarla alınmaktadır.

bebek çikolatası
bebek çikolatası

Bebek Çikolatası Çeşitleri


Bebekcikolatasi.com.tr'de birbirinden farklı çikolata modelleri bulunmaktadır. Çikolata çeşitleri çok fazla içerik sunmaktadır. Sütlü, kremalı, bitter ve mevsimsel meyveli olarak sipariş edilebilmektedir. En çok tercih edilen çeşitlerin başında sütlü ve bitter gelmektedir. Sütlü çikolata daha hafif ve yenilme kolaylığı sağlarken bitter çikolatanın içinde daha yoğun bir çikolata tadı gelmektedir.

Mevsimsel meyveler ile desteklemek istenirse daha farklı fiyat politikası uygulanabilir. Kolay bozulmayan yapısı bulunan çikolataların, hediye edilen kişiler tarafından uzun bir süre muhafaza edilebilmesi üzerine tasarlanmıştır. İstenildiğinde buzdolabında, istenildiğinde de dışarıda uygun hava sıcaklığı ortamında rahatlıkla korunabilmektedir. Bunların yanında dökme çikolata olarak da alınabilmektedir. Aşağıda yer alan listede, Bebekcikolatasi.com.tr'de yer alan bebek çikolatası modellerini görebilirsiniz;


• Karton Kutuda

• Metal Kutulu

• Standlı

Çikolatalara Özel Hediye Paketleri ve Kutular


Hediye paketleri çok önemli bir yer kaplamaktadır. Doğum gerçekleşen yere götürülen hediyeler özensiz, ve paketsiz olması durumunda hediye değerini yitirmektedir. Bebek çikolatası hediyeleme şekli ise genellikle kapalı kutu şeklinde ve üzerine süsleme şeklinde yapılmaktadır. Ayrıca kutu içerisine, Hoş geldin, İyi ki doğdun gibi günün anlam ve önemini belirten yazılar yazılmaktadır. Hediye paketleri için genellikle ekstra ücret alınmamaktadır.

Firmanın belirlemiş olduğu hediye paketi dışında ekstra istekler olunması durumunda farklı fiyat tarifesi uygulanabilir. Bebek çikolatası fiyatları kullanılan malzeme ve hediyeleme esnasında istenen özelliklere göre farklılık göstermektedir. Her bir çikolatanın üzerine fotoğraf bastırılmak istenirse daha farklı bir fiyat ortaya çıkabilmektedir. Genellikle çikolataların üzerine bebek fotoğraflar bastırılmaktadır, ayrıca yine hediye paketinin üzerine de farklı fotoğraflar ve yazılar yazılmaktadır.


Paketleme Ve Süsleme


Çikolatalar kişilerin isteğine göre farklı şekillerde üretilmektedir. Kare şeklinde, yuvarlak şekilde, kalp şeklinde, ya da daha farklı şekillerde üretilmektedir. Çikolataların daha geç bozulması ya da ısıya maruz kaldığında değerini kaybetmemesi için, genellikle çikolataların üzeri alüminyum folyo ile kaplanır. Alüminyum folyo hava almayacak şekilde kapatılmasının ardından, asıl süsleme işleme geçilir ve kişilerin talep ettiği üzere, baskılı, yazılı ve farklı renk seçenekleri ile genellikle kuşe kağıda basılacak şekilde üretilir.

Bunların yanında daha farklı ve fiyat olarak daha uygun ya da daha pahalı olacak şekilde baskılar uygulanmaktadır. Kuşe kağıdı ile birlikte normal kağıt malzemesi de süsleme için kullanılmaktadır. Süsleme çeşitleri, sadece baskı ile değil, eskitme şeklinde de yapılabilmektedir. Çikolataların her birine eskimiş kağıt süsü verilerek basılmaktadır. Bunların yanında çikolataların üzerine, nazar boncuğu, dualar ve simgeler konulabilmektedir.


bebek çikolatası
bebek çikolatası