Ahşap Kutuda Premium Bebek Çikolatası


Anne ve baba adayları bebeklerinin sağlıklı bir şekilde dünyaya gelişine karşı duydukları sevinci göstermek amacıyla genellikle misafirlerine ve hastane çalışanlarına ikramlarda bulunurlar. En çok ikram edilen ise hiç kuşkusuz çikolatadır. Bu ikramlar hem bir sevinç göstergesidir hem de çok nazik bir davranışın göstergesidir.

Hastane ortamından sonra bebeğin eve götürülmesinin ardından da bebeği görmek ve tebrik etmek amacıyla çok sayıda misafir gelebilmektedir. Bu nedenle gelen ziyaretçiler için bebek çikolatası bu süreçte evde mutlaka bulunması gereken ikramlıklardan biri olmaktadır.

Son dönemlerde ikram olarak sunulan bebek çikolataları imal eden firmalar farklı model ve tasarım seçenekleri ile de oldukça fazla alternatif sunmaktadırlar. Bebeğe özel tasarım seçeneklerinin olması özellikle anne adaylarının büyük ilgisini çekmektedir.
 

Neden Çikolata İkram Edilir


Çikolata gelen misafirlerinizin damağının tatlanması için en güzel ve en çok tercih edilen ikramlardan biridir. Eskiden beri özellikle bebek mevlitlerinde tatlı ikram edilmekteydi. Özellikle şerbet yeni doğan bebeği ziyaret esnasında mutlaka misafirlere ikram edilmesi gereken bir içecektir. Bir nevi geleneğimiz olan tatlı şerbet ikramı son yıllarda yerini daha pratik olan çikolataya bırakmıştır.
 

Standlı Bebek Çikolatası Neden Tercih Etmeliyim?


Standlı bebek çikolataları şık tasarımları nedeni ile en çok tercih edilen bebek çikolatalarından biridir. Ayrıca standın dış yüzeyine istenilen motifin yapılması bakımından da avantajlı bir modeldir. Yine dışındaki motif gibi içindeki çikolata kaplamaları için de istediğiniz model ve yazı ekletilebilmesi bakımından da avantajlı seçenekleri bulunmaktadır. İster bebeğinizin adını isterseniz doğduğu tarihi ekleyerek bu anı fotoğraflayıp ölümsüzleştirebilirsiniz.

Standlı bebek çikolataları, bebeğin cinsiyetine göre tasarım rengini ve modelini seçilebileceği gibi istek üzerine resim baskısı da yaptırabilirsiniz. Yine paket üzerine bebek sembolü, biberon, emzik veya ayıcık gibi detaylar da ekletip daha sevimli bir hava verdirebilirsiniz. Yada şık tasarım sevenler farklı süslemeler ile kendilerine özel bir tasarım yaptırıp mutlu farklı bir hava katabilirler.
 

Standlı Bebek Çikolatası Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli


Bebek çikolataları hem göze hem damağa hitap ederse daha da anlamlı olmaktadır. Bu nedenle standlı bebek çikolatası seçerken tasarım kadar çikolatanın tadına da önem vermelisiniz.

Çikolata mutluluğa mutluluk katar, bu nedenle tadı ne kadar iyi olursa misafirlerinizin ve sizin en güzel anınızın tadı da o kadar iyi olur. Bebeğiniz eğer erkek ise mavi ve maviye yakın tonları tercih etmeniz daha uygun olacaktır. Eğer kız bebek bekliyor iseniz pembe, lila, mor vb. renkler tercih edebilirsiniz. Ayrıca bebeğin cinsiyetine göre süsleme yapmanız çikolatanın daha şık olmasını sağlayacaktır.

Standlı bebek çikolatasını karışık olarak seçmek gelen misafirlerinizin damak tadına uymasında sorun yaşamanıza neden olur. Bu nedenle çikolatanın special olmasına dikkat edin.
₺2.500,00 KDV Dahil
₺2.500,00 KDV Dahil
₺2.500,00 KDV Dahil
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR