Metal Kutulu Bebek Çikolatası


Her çiftin hayatında en anlamlı ve mutlu olduğu anlardan biri hiç kuşkusuz aileye yeni katılacak olan bebeğin dünyaya gözlerini açtığı ve merhaba dediği o andır. Bu ölümsüz anlar genellikle sevdikleriniz yanınızdayken daha da anlamlı hale gelmektedir.

Eskiden beri bebeğin dünyaya gelişi çeşitli şekillerde kutlanmaktaydı. Günümüzde de modern bir şekilde bu kutlama olayı devam etmektedir. Bebek için özel olarak düzenlenen hoş geldin partileri son yıllarda oldukça popüler hale gelmiştir. Özellikle de bu mini partiye gelen misafirlere çeşitli ve özel tasarım ikramlar sunmak bir klişe haline gelmeye başladı. Bu ikramların başını ise hiç kuşkusuz bebek için yapılan çikolatalar çeker.

Bebek çikolatası, yeni doğan bebek etkinlikleri dışında, bebek mevlitlerinde ve doğum günü organizasyonlarında da kendine hızla yer edinmeye başlamıştır.

Çikolata piyasasına da hızlı giriş yapan bu özel tasarım çikolatalar: erkek bebek çikolatası, kız bebek çikolatası, doğum günü çikolatası gibi farklı organizasyonlar için değişik temalar şeklinde tasarlanmış olan ürünleri bulak mümkün.
 

Bebek Çikolatası Neden İkram Edilir?


Bebek çikolatası doğum sonrasında hastaneye veya eve gelen misafirlere ikram edilir. Çikolata ikramı hem nezaket açısından hem de bebeği görmeye gelen misafirlere tatlı bir şey ikram edilmesi açısından da oldukça önemli bir geleneğimizdir. Eskiden beri bebek görmeye gelen misafirlere tatlı bir şeyler ikram edilmez ise bebeğin aç gözlü olacağına inanılır. Bu nedenle özellikle anneler bebeklerini görmeye gelen misafirlerine mutlaka tatlı bir şeyler ikram ederler. Anne adayları doğum sonrasında ikramlık hazırlamaya zaman bulamayacakları için, bebek çikolatası pratik ve kurtarıcı bir ikram olmaktadır.
 

Metal Kutulu Çikolatalar


Güzelce dekore edilmiş metal kutudaki bebek çikolataları, hastanede ya da yeni doğan bebeğin evine, ziyarete gelen aileye ve arkadaşlara küçük bir hediye olarak vermek için kullanılır.

Yeni doğmuş bebekler için metal kutulu çikolatalar, istediğiniz renk ve temanıza uygun şekilde dekore edilebilir. Süslü olarak tasarlanan bebek çikolata kutuları, son dönemlerde oldukça popüler hale gelmiştir. Bu şık ve farklı dekore edilmiş bebek çikolata kutuları, yeni doğan bebeğin ebeveyni tarafından ya da aile ve arkadaşlar tarafından, yeni doğan bebeğe hediye olarak da verilmektedir.

Çikolata tasarımında kullanılacak tema da isteğinize göre ayarlanabilmektedir. Kutu üzerine ister resim isterseniz yazı baskısı yaptırabilirsiniz. Metal kutular uzun yıllar saklayabileceğiniz bir malzeme olduğu için anılarınızda uzun yıllar saklı kalır. Hatta günlük yaşantınızda da kutuları değerlendirmek mümkün.
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR