Yaldızlı Lüks Kutuda Bebek Çikolatası


Her kültürde bebeğin dünyaya gelişi yani doğumu kutlama ile yapılır. Anne, baba ve yakın aile üyeleri için, bir torun, bir kuzen veya bir yeğenin hayata merhaba dediği o an herkeste büyük bir sevinç yaratır.

Bebekler, anne ve babaya sunulmuş harika bir armağandır. İster ilk defa olsun isterse altıncı kez olsun, bir ebeveyn haline gelmek, kişinin hayatının en değerli deneyimlerinden bir olsa gerek. Tatlı bir kız çocuğu ya da şaşkın bir erkek çocuğunun dünyaya gelişini karşılamak ve ailenin yaşadığı bu neşeli, mutlu haberleri tüm sevdikleri ile paylaşmak her anne babanın hakkıdır.

Bazen sadece bir bebeği veya küçük bir çocuğu izlemek bizi gülümsetiyor. O zaman neden bu mucizeler için bir kutlama yapılmasın ki. Eskiden beri bir bebeğin dünyaya gelişinden sonra aile ziyaret edilip tebrik edilir. Tebrik için gelen kişilere de mutlaka tatlı bir şeyler ikram edilir. Özellikle de şerbet geleneği uzun yıllardır devam ettirilmektedir. Artık şerbet ikramı kadar bebek için özel olarak tasarlanan çikolatalarda büyük talep görmekte. Çeşit çeşit modeller ve seçeneklerde bu talebi iyice arttırmaktadır.

Özelliklede birbirinden özel, kaliteli ve farklı çikolatalar ziyaretinize gelen misafirleriniz için harika bir anı olmasının dışında iyi bir damak tadı bırakacak. Bu mutlu dönemlerin her anını unutulmaz kılacak olan birbirinden güzel bebek çikolatası modelleri isteğiniz üzerin özel olarak hazırlanmaktadır. Ayrıca farklı süslemelere ve paketlere sahip çikolata modellerini inceleyip farklı süslemeler de seçebilirsiniz. Kişiye özel tasarım çikolatalar o kadarda pahalı olmamakta uygun fiyatlara istediğiniz bir modeli seçip alabiliyorsunuz. Yani her bütçeye uygun bebek çikolatası bulunmaktadır.
 

Varaklı Kutu Çikolatalar


Doğum duyuruları için güzel ve özelleştirilmiş hediye çikolata kutuları özel anları daha da derin kılar. Kutularda sevimli bebek figürleri, oyuncaklar, üzerlerine basılmış aile fotoğrafı yada ailenin yeni üyesinin fotoğrafı çok tercih edilen varaklı kutu çikolata modellerindendir.

Bunlar dışında bebeğin adının kutunun üzerine işlemiş hali de tercih edilenler arasındadır. Karton kutu çikolatalar ayrıca bebeğin adı dışında doğum tarihini veya herhangi bir tasarımını taşıyacak şekilde özelleştirilebilir. Seçenek ve tercihler tabi ki kişiye göre değişir.

Kutuların yanı sıra çikolatalar için de mükemmel bir tasarım yaratma imkanınız olabiliyor. Mesela her çikolata adedinin üstüne bebeğinizin ismini veya doğum tarihini bastırıp bu mutlu anınızı daha da ölümsüzleştirebilirsiniz.

Kutu seçimi yaparken firmalar bebeğin cinsiyetine göre de bir çok renk seçeneği sunuyor. Erkek bebeğinize özel mavi ve ona yakın tonlardaki kutular, kız bebeğine ise pembe veya lila rengine yakın tonlarda renkli kutular en çok tercih edilenlerdendir.

Kutu seçimi kadar çikolata seçimi de oldukça önemli bir konudur. Mutlaka çikolata seçimi yaparken tatmalı ve bayat olmadığından emin olmalısınız. Ayrıca bitter çikolatalar acı tat bıraktığı için en az tercih edilen çikolatadandır. Bu nedenle sütlü çikolata tercih etmeniz doğru bir karar olacaktır.
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR