SIKÇA SORULAN SORULAR
 

     
 

Çikolataların Markası Nedir?
Çikolatalarımız da 19 gr Kalın Sütlü Ülker Çikolatadır. 7 gr Madlen Sargılı Sütlü Valonia Madlen Çikolatadır. Ürünlerimizde Katkı Maddesi, Domuz Yağı ve Alkol Kullanılmamaktadır.Çikolatalarınız Taze mi?

Stoklu çalışılmamaktadır. Siparişe göre ürün hazırlanmaktadır.Çikolataların Dayanma Süresi Nedir?

Çikolatalarımızın dayanma süresi 1 senedir (12 Ay).Çikolataları Nasıl Saklamalıyım?

Çikolataları uygun hava sıcaklığında (18-22 C) Saklanmalıdır. Kesinlikle buzdolabını tavsiye etmiyoruz. Karanlık ve Serin Ortamları tercih edebilirsiniz.Çikolataların Hazırlanma Süresi Nedir?

Ürünlerin size ulaşımı kargo şirketinin rotasına göre 3-4 İş Günü içerisinde gerçekleşir. Adetli ürünlerde minimum 15 adet sipariş alınmaktadır.Çikolatalarımız Kargoda Erir mi?

Çikolatalarınızı Özel Isı Yalıtımlı Kutularda Gönderiyoruz. %100 Erimeme Garantisi Veriyoruz. Çikolataların Erimemesi tamamen bizim güvencemiz altındadır.Ürünlerin fiyatlarına KDV dahil mi?

www.bebekcikolatasi.com.tr üzerinden satılan tüm ürünlerin satış fiyatlarına KDV dahildir.  


 

Yeni sipariş oluşturdum, siparişimi değiştirebilir miyim?

www.bebekcikolatasi.com.tr’den  verdiğiniz siparişlerde, siparişiniz henüz kargoya teslim edilmediyse 0533 634 49 28 numaralı whatsapp hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 


Siparişimin teslim edileceği adresi değiştirebilir miyim?

Siparişinizin kargoya verilip verilmediğini kontrol ediniz. Sipariş verdiğiniz ürün kargoya teslim edilmediyse teslimat adresini değiştirebilirsiniz. Bunun için 0533 634 49 28 numaralı whatsapp hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

 


Almak istediğim ürün tükendi tekrar satışa çıkar mı?

Stoklarımızın sürekli yenilenmesi sebebi ile ürünler sezon bitmediği müddetçe tekrar satışa açılmaktadır.
 

 Siparişimin kargoya verilip verilmediğini nasıl öğrenebilirim?

Site üzerinden sipariş detaylarım sayfasından sipariş durumunuzu takip edebilirsiniz.

 

 

Kargo ürünü getirdiğinde teslim alırken dikkat etmem gereken bir şey var mı?

Evet. Kargo ile gönderim esnasında kargodan kaynaklı olarak ürünlerde zarar oluşabilmektedir. Bu sebeple ürünü teslim alırken paketinde ezilme, yırtılma ve ıslanma gibi bir durum olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Böyle bir durum olduğunda kargoyu teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturmalısınız.

 

 

Kargo gelmiş ancak beni evde bulamamış ürüne nasıl ulaşabilirim?

Bildirilen adreste bulunmamanız durumunda sipariş verdiğiniz ürün bulunduğunuz adrese en yakın kargo şubesine teslim edilir. 3 Gün içerisinde şubede bekletilir. Kargo şubesine giderek kimlik numaranızla ürünü teslim alabilirsiniz. 3 gün içerisinde alınmayan ürünler firmamıza geri gönderilir.